O nas_old

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem oddają się problemowi leczenia chorób żył i układu krwionośnego.

W sieci Centrum Medycznego VITA-MEDICA, która działa nieprzerwanie od 10 lat, praktycznie codziennie spotykamy się z pacjentami cierpiącymi na niewydolność żylną we wczesnym i zaawansowanym stadium.

Dzięki wprowadzeniu do oferty nowoczesnych technologii skutecznego leczenia żylaków, a także stałemu rozwojowi wiedzy i zdobywaniu doświadczeń medycznych, możemy pomóc bardzo wielu osobom, które tej pomocy potrzebują, nie zawsze do końca zdając sobie z tego sprawę.

dr n. med. Paweł Lewandowski

„Jestem lekarzem z 15 letnim doświadczeniem klinicznym. Od wielu lat pracuję w warszawskiej Klinice Kardiologii jako kardiolog inwazyjny. Od lat również zajmuję się diagnostyką chorób tętnic oraz żył. Tę wiedzę stale rozwijam i pogłębiam w ramach specjalizacji z angiologii. Do niedawna jedyną opcją leczniczą dla pacjentów chorujących na choroby układu żylnego było leczenie w warunkach szpitalnych. Obecnie po intensywnym okresie szkolenia wdrażam w CM Vita-Medica nowoczesne, ambulatoryjne techniki diagnostyki i terapii chorób układu żylnego i tętniczego.”

W roku 2006, w Sulejówku, powstał pierwszy ośrodek VITA-MEDICA.

Oprócz leczenia flebologicznego, istnieje tam także możliwość leczenia chorób z dużego zakresu specjalizacji medycznych, jak np. chirurgia, dermatologia, endokrynologia, kardiologia, ortopedia czy pediatria.

Już 3 lata później bliźniacza placówka powstała w samej Warszawie, na Pradze Północ.
Podobnie, jak w Sulejówku, oprócz Centrum Angiologii i Flebologii, powstały tam poradnie specjalistyczne.

Od 2013 roku zakres usług medycznych sieci klinik VITA-MEDICA został rozszerzony o samodzielne Centra Stomatologii VITA-SMILE (funkcjonują przy każdej z placówek).

Ostatni z ośrodków to punkt w Zielonce, który powstał w marcu 2016 roku.
Jako jedyny z całej sieci obsługuje Pacjentów wyłącznie w trybie leczenia prywatnego.

W każdym ośrodku VITA-MEDICA mogą Państwo skorzystać z bogatej oferty usług medycznych i przede wszystim z wyspecjalizowanych Centrów Flebologicznych, w których podejmujemy się leczenia wszystkich przypadków niewydolności żylnej.

Do chwili obecnej zaufało nam już ponad 45 tysięcy pacjentów poradni specjalistycznych, którzy skorzystali z leczenia w naszych ośrodkach.
Aż 7 tysięcy to stali pacjenci POZ w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami nowoczesnego i bardzo skutecznego leczenia żylaków w Centrum Medycznym VITA-MEDICA.