Nasz zespół

Dr Dagmara Gralak – Łachowska
Dr Dagmara Gralak – Łachowska specjalista chorób wewnętrznych w trakcie specjalizacji z kardiologii. W klinice CMKP realizuje studia doktoranckie. Dodatkowo
Więcej
Dr Anna Żuk
Dr Anna Żuk zakończyła specjalizację z kardiologii. W klinice Kardiologii CMKP realizuje badania naukowe. Dodatkowo zajmuje się ultrasonografią naczyń krwionośnych
Więcej
Dr n. med. Paweł Lewandowski
 Dr n. med. Paweł Lewandowski jest Kardiologiem i Angiologiem. Wykładowca akademicki. Od 2001 r. zajmuje się diagnostyką chorób układu krążenia.
Więcej

Jesteśmy grupą lekarzy i pielęgniarek, wykonujących swój zawód z pasją !

Angiologia to dział medycyny zajmujący się chorobami naczyń. Flebologia jest częścią angiologii, która opisuje choroby układu żylnego.Jesteśmy lekarzami pracującymi w klinikach kardiologii z wykształceniem angiologicznym i flebologicznym. Układ krążenia to serce, naczynia tętnicze i żylne. Łączymy naszą wiedzę kardiologiczną z poszerzoną wiedzą o tętnicach i żyłach.

Pracujemy z pasją, kształcimy się ustawicznie. Znamy się na diagnostyce i leczeniu. Stosujemy jedne z najnowszych technologii w terapii chorób układu żylnego. Prowadzimy badania naukowe oraz kształcimy innych lekarzy.

Zaufaj nam.

Jeden z najważniejszych kursów ukończony w 2015r. Międzynarodowy certyfikat umiejętności.
Certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu stosowania lasera w terapii przewlekłej niewydolności żylnej.
Certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu flebologii estetycznej.
Certyfikat ukończenia kursu leczenia przewlekłej niewydolności żylnej.
Certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów flebologicznych z użyciem kleju VenaSeal