Strona główna_new

ZABIEGI W CENTRUM ANGIOLOGII I FLEBOLOGII

VenaSeal - klejenie żylaków.

Leczenie żylaków metodą VenaSeal (klejenie żylaków), należy do jednej z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych metod. Umożliwia szybki powrót do aktywności.

Laserowe usuwanie żylaków

Nowoczesny i bezpieczny radialny laser Biolitec Leonardo, to moc światła, która pokona wszelkie trudności w leczeniu żylaków. Silny, bezpieczny i bardzo skuteczny.

Echoskleroterapia cewnikowa (ESCwT)

Echoskleroterapia przezcewnikowa wspomagana tumuscencją to alternatywa dla ablacji laserowej. Sprawdza się dobrze w mniejszych naczyniach do 8-10 mm.

Echoskleroterapia

Zobaczyć żylaki w USG i pod kontrolą obrazu podać przezskórnie lek, który ma je zniszczyć. To idea echoskleroterapii. Szybko, prosto, skutecznie.

Miniflebectomia

Miniflebectomia – bezpieczny, szybki sposób na usunięcie żylaków powierzchownych. Zabieg o wysokiej skuteczności.

Microskleroterapia

Pajączki naczyniowe ? W leczeniu tego typu zmian stosujemy zabiegi microskleroterapii wspomagane kompresjoterapią.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

Jesteśmy grupą doświadczonych lekarzy z zapałem. Łączymy wiedzę Kardiologiczną z wiedzą o układzie naczyniowym. To właśnie skutkuje tym że jesteśmy wyjątkowi.

Nasze motto: wiedza, zapał, empatia

Dlaczego jesteśmy innowacyjni ?

W naszej pracy wykorzystujemy jedne z najnowszych i najskuteczniejszych metod leczenia. Sami prowadzimy obserwacje i modyfikujemy sposoby diagnostyki i terapii chorób sercowo-naczyniowych.

Dlaczego jesteśmy skuteczni ?

Nowoczesny sprzęt, ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, skrupulatność i przestrzeganie zasad dobrej praktyki klinicznej. To wszystko sprawia, że jesteśmy skuteczni w leczeniu chorób układu krążenia.

Zespół lekarzy Centrum Flebologii i Angiologii w Vita-Medica

Dr n. med. Paweł Lewandowski

Dr n. med. Paweł Lewandowski jest Kardiologiem i Angiologiem. Od 2001 r zajmuje się diagnostyką chorób układ krążenia. Swoje doświadczenie z Kardiologii i Angiologii przenosi na pole chorób naczyń żylnych i tętniczych. Stosuje pełny zakres zabiegów w Ambulatoryjnej Flebologii

Dr Anna Żuk

Dr Anna Żuk zakończyła specjalizację z kardiologii. W Klinice Kardiologii CMKP realizuje badania naukowe.  Dodatkowo zajmuje się ultrasonografią naczyń krwionośnych i flebologią. Wykonuje zabiegi laseroterapii  i skleroterapii żylaków, pajączków naczyniowych.

Dr Dagmara Gralak

Dr Dagmara Gralak-Łachowska specjalista chorób wewnętrznych w trakcie specjalizacji z kardiologii. W Klinice Kardiologii CMKP realizuje  studia doktoranckie.  Dodatkowo zajmuje się ultrasonografią naczyń krwionośnych i flebologią, a także wykonuje zabiegi skleroterapii żylaków.