Medi – Lepsza jakość życia po zabiegach żylnych

Misją Medi jest wytwarzanie produktów medycznych jak najbardziej dostosowanych do potrzeb pacjentów. Nasz partner zajmuje się nie tylko wytwarzaniem, ale również badaniami i rozwojem technologii, oraz jednocześnie – marketingiem i sprzedażą wewnętrzna swoich artykułów. Dzięki temu może zawsze koncentrować się na rynku produktów medycznych i zaspokajać jego potrzeby. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom i niekonwencjonalnej koncepcji Medi jest w stanie zaoferować klientom szeroką gamę produktów dostosowany do ich potrzeb. Pończochy i rajstopy uciskowe to nie tylko doskonały produkt leczniczy, ale również modny wygląd! Wszystko to, w celu zapewnienia dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego, w przypadku chorób żylnych, jak i ciąży. Medi wytwarza wiele rodzajów pończoch, podkolanówek i skarpet uciskowych, zarówno męskich, jak i damskich – są one zróżnicowane w zależności od grupy klientów. Dlatego też w bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Produkty naszego partnera są połączeniem konwencjonalnych bandaży uciskowych używanych po zabiegach i zwykłej codziennej bielizny – pozwalają na samodzielne stosowanie kompresoterapii w każdym miejscu i czasie, bez ograniczeń. Pończochy Medi są idealne zarówno dla osób po operacjach, takich jak skleroterapia pianką, przezskórna laseroablacja żylaków, jak i tych, które chcą zadbać o profilaktykę żył. W przeciwieństwie do stosowanych konwencjonalnie bandaży i pończoch – nie trzeba ich zmieniać kilka razy dziennie i nie ograniczają one mobilności pacjenta. Terapia uciskowa jest podstawową i skuteczną metodą leczenia przewlekłej niewydolności żylnej – a poza tym jest nieinwazyjna i stosunkowo niedroga. Polega na zmniejszeniu uciskiem średnicy żył, co skutkuje zamknięciem jej zastawki i redukcją obrzęku. Często odpowiednio wczesne zastosowanie kompresoterapii może pomóc zupełnie uniknąć interwencji chirurgicznej. Produkty Medi są rekomendowane w klinice VitaMedica, gdzie personel zadba o pomoc w wyborze odpowiedniego produktu i jego dopasowaniu, tak by nie sprawiał on dyskomfortu i poprawnie spełniał swoje zadanie.

Medi to nie tylko pończochy – to też szeroka gama produktów uzupełniających, mających na celu jak najbardziej usprawnić ich działanie i sprawić, by korzystanie z nich było jak najwygodniejsze – nawet dla pacjentów z problemami z poruszaniem się czy chorobami skóry. Takie właśnie produkty pomagają w leczeniu wielu schorzeń – gwarantują klientom leczenie i właściwości medyczne w najlepszym wydaniu.